preload
  1. Dla pracodawcy
  2. O nas

O nas

Witamy w agencji outsourcingowej Start Work!

Witamy w agencji outsourcingowej Start Work!

Chcielibyśmy zaproponować Państwu usługi w zakresie doboru personelu, który spełni Państwa najbardziej wymagające oczekiwania.

Jeśli w Państwa Firmie powstała konieczność znalezienia i doboru wykwalifikowanej kadry, w możliwie najkrótszym czasie,

Jeśli chcielibyście Państwo, aby nowi pracownicy posiadali możliwie najlepsze i niezbędne do pracy doświadczenie i cechy osobiste, tak, aby w najkrótszym czasie mogli pokazać swoją efektywność,

Jeśli poszukujecie Państwo niezależnej firmy, posiadającej wysokie kwalifikacje w tej dziedzinie, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Działalność naszej agencji skupia się na przyjaznym podejściu do klientów i partnerów. Zdrowe i dobre relacje oraz doświadczenie pozwala nam zindywidualizować ofertę dla Państwa Firmy, dzięki czemu otrzymacie Państwo dostęp do kandydatów spełniających Wasze oczekiwania.

Baza naszych kandydatów opiera się o osoby mocno zmotywowane do pracy i mające pozytywne podejście do wykonywania swoich obowiązków, a ponadto, posiada doświadczenie i wymagane kwalifikacje w swojej dziedzinie.

Decydując się na współpracę z nami, możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie i zrozumienie Waszych potrzeb. Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym, który chce się rozwijać i zdobywać nowe rynki.

O nas

O nas

Jesteśmy agencją outsourcingową z wieloletnim – 5 letnim * doświadczeniem. Nasze usługi obejmują szerokie pole działań HR-owych takich jak: rekrutacja pracowników tymczasowych, na krótsze i dłuższe okresy, o zróżnicowanym poziomie umiejętności oraz kwalifikacji. Wykonując swoją pracę sumiennie, oszczędzamy Państwa pieniądze, dobierając najlepszy, potrzebny Państwu personel.

Stosując sprawdzone metody rekrutacji takie jak head-hunting (wyszukiwanie bezpośrednie), korzystanie z bazy danych, korzystanie z porad i kontaktów zawodowych takich jak konsultanci zawodowi, jesteśmy w stanie uwolnić Państwa od ciężaru nie tylko procesów rekrutacyjnych, ale również objąć Państwa pracowników pełną opieką kadrowo – płacową.

Ponadto, dbając o Państwa zapotrzebowanie, dbamy o marketing strategiczny, taki jak reklama, zarówno w sieci jak również na portalach społecznościowych. Prowadzimy rozmowy z kandydatami w kanałach dla nich najwygodniejszych, takich jak telefon, Viber, WhatsApp czy inne kanały komunikacji.

Co najbardziej interesujące dla Państwa na poziomie wyboru Firmy, to fakt, że prowadzimy trzy stopniową rekrutację, która pozwala na wybór tylko najlepszych kandydatów.

Współpracując z Państwem działamy w oparciu o profesjonalizm, uczciwość, zaangażowanie, jakość, skuteczność oraz indywidualne podejście do Państwa potrzeb.

Nasz personel

Nasz personel

Jesteśmy Firmą, która stawia na wysoko wykwalifikowanych specjalistów, pracujących w swoich dziedzinach. Pracownicy mają doświadczenie we współpracy z wieloma Firmami w regionie, w zakresie poszukiwania personelu oraz obsługi kadrowo – płacowej.

Nasz personel, ma wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji i selekcji kandydatów, adaptacji oraz szkolenia personelu. Specjaliści od marketingu i reklamy dbają o wizerunek Firmy, zdobywając nowych kontrahentów. Dzięki temu, możemy zapewnić o wysokim poziomie kompetencji pracowników i możliwości podjęcia się różnorodnych zadań.

Zatrudnieni w naszej agencji specjaliści są gotowi do współpracy z Państwem w nakreślonych przez Państwa ramach czasowych. Jesteśmy dumni z faktu, że jako wykwalifikowani specjaliści działają zawsze w oparciu o najnowsze trendy i standardy w danej branży, aby każdorazowo sprostać wymaganiom rynku.

Z największą przyjemnością otwieramy się na Państwa zapotrzebowanie i zapraszamy do kontaktu, w czasie którego omówimy z Państwem naszą ofertę oraz możliwie najbardziej owocną współpracę, dostosowując ją do Państwa potrzeb.

Start Work Bogdan Kruszelnicki

ul. Bolesława Chrobrego 36A/202, 80-423 Gdańsk

NIP: 583 328 44 32,

REGON: 369382607

company.startwork@gmail.com

Tel. 572 516 007 – Bogdan Kruszelnicki CEO (Prezes – Właściciel)

Tel. 798 772 493 – Rafał L. Karolak HRD (Dyrektor HR)

Tel. 797 975 800 – Marian Stetsko CMO (Kierownik Marketingu)

Nasze certyfikaty